Nejsme e-shop. Jsme nezávislý vyhledávač dárků, ve kterém najdete tipy na ty nejlepší dárky z celého českého internetu.

logo

TIPY NA DÁRKY PODLE:

Nejlepší dárky pro děti od 10 let aneb co v tomto věku udělá skutečnou radost

Nejlepší dárky pro děti od 10 let? Které to jsou? Které je nejvíce potěší? Prošel jsem za vás celou řadu českých e-shopů a vybíral dárky pro děti v této věkové kategorii. 

Věk 10 let, už je taková hranice, kdy dětem neuděláte radost vším, jako když byly malé. Chce to něco originálního, zajímavého, něco, co je překvapí a z čeho budou mít velikou radost. Protože není nic horšího, než zklamání z dárku. Nechte se proto inspirovat těmito zajímavými a originálními tipy na dárky, které dětem v tomto věku určitě radost udělají.

Tipy na nejlepší dárky pro děti od 10 let najdete právě tady.

⬇️⬇️⬇️

USB lednička

Co takhle mít v dětském pokoji u počítače vlastní ledničku s dobrým vychlazeným nápojem? Při dobře rozehrané hře se určitě nechce zvedat ze židle a chodit pro vychlazený nápoj až do kuchyně.

Už nemusí, s touto usb ledničkou může mít svůj vlastní perfektně vychlazený nápoj ihned po ruce.👍

Budík s terčem

Zvuk budíku není zrovna to, co chtějí děti po ránu slyšet. Zejména, když mají jít do školy. Tento budík je ale jiný, s ním začínám hned po ránu ta správná zábava.

Až přijde čas vstávání, vyskočí z budíku terč, do kterého se musí pistolí trefit, jinak budík neumlčí.👍

Robotický čistič

Uklízení v tomto věku určitě nepatří mezi oblíbené činnosti dětí. Co když jim ale dáte možnost sestavit si pomocníka, který tuto nepříjemnou práci udělá za ně. To už je určitě bavit bude.😉

Ypsilonie - Cesta do vyjmenované země

Mezi další neoblíbené činnosti v tomto věku určitě patří učení. Existují i výjimky, ale jistě mi dáte za pravdu, že učení děti v tomto věku opravdu nebaví. Co takhle na to jít formou hry?

Takové hry, která je bude bavit a naučí se při ní spousta vyjmenovaných slov, aniž by o tom věděli. Vyzkoušejte a sami uvidíte, jak to pěkně funguje.

Mini pingpongový stůl

Hledáte zábavný dárek, který potěší nejen děti, ale i dospělé. Skvělým tipem je tento mini pingpongový stůl, se kterým si spolu s dětmi užijete spoustu zábavy.

Díky malým rozměrům můžete hrát ping-pong kdekoliv vás napadne.

slevové kupóny

Získejte přístup k pravidelně aktualizovaným a doplňovaným slevovým kupónům

na celou řadu českých i slovenských e-shopů

Neutrácejte za nákupy na internetu zbytečně více, než je nutné. Získejte přístup ZDARMA a okamžitě šetřete svou peněženku.. 

Neonový stolní fotbal

Nebo místo ping-pongu raději stolní fotbálek? Žádný problém, i ten patří mezi nejlepší dárky pro děti od 10 let.

Tento fotbálek si díky malým rozměrům můžete také zahrát kdekoliv a to dokonce i ve tmě.

Právě naopak jistě tmu uvítáte, protože za tmy teprve uvidíte originální efekt, který fotbálek přináší.

Deník malého dobrodruha

A teď jedna velmi zajímavá specialitka. Originální deník, kam si děti mohou zaznamenávat zážitky z výletů. V deníku najdou spoustu zábavy na cesty, praktických rad a 3 archy samolepek.

Pozor, každý kdo do deníku vyplní 5 výletů a zašle na e-shop Chytrá opička fotku, dostane zdarma sportovní vak s překvapením uvnitř. Ale to ještě není vše.  Každý majitel vaku, je automaticky zařazen do slosování o let balónem od zážitky.cz

Dětské tričko - 3 nejhorší věci na světě

Oblečení dětem v tomto věku většinou takovou radost neudělá, neplatí to ale vždy. Originálními kousky, které sami pro své děti navrhnete určitě radost uděláte.

Bezdrátový plovoucí reproduktor s LED světlem

S plovoucím reproduktorem bude koupání v bazénu nebo třeba ve vaně ještě větší zábava než doposud. Nejen že hraje a bliká do hudby, ale také umožňuje uskutečňovat a přijímat hovory.

Reproduktor plave a je velmi odolný vůči nárazům, takže jej děti mohou využít kdekoliv je napadne.

Zážitky pro děti

I zážitky dnes patří mezi velmi oblíbené a vyhledávané dárky pro děti. Ne všechny zážitky mohou děti v tomto věku absolvovat, ale některé ano, tak proč jim to nedopřát.

VR expedice do jiných světů

Paintball ve virtuální realitě

Větrný tunel

Mravenčí akvárium

Mravenčí akvárium je skvělým a velmi zajímavým dárkem.

Akvárium obsahuje gel, který poskytuje mravencům domov i stravu a děti tak mohou denně pozorovat mravence, jak si tvoří svá obydlí a cestičky.

Samomíchající hrnek

Tento hrnek si děti opravdu zamilují. Nemusí totiž k zamíchání svého oblíbeného nápoje používat lžičku. Stačí zmáčknout tlačítko na hrnku a nápoj se zamíchá sám, no není to skvělé?

Voyo

A co to pojmout trochu netradičně? I různé služby a předplatné patří mezi velmi vyhledávané dárky pro děti. Děti milují pohádky a filmy, tak proč jim nedopřát trochu téhle zábavy.

Předplatné na Voyo, kde si můžou pustit kdykoliv cokoliv, jim určitě udělá velikou radost.

checklist

Checklist ZDARMA

Jak, kde a podle čeho na internetu vybírat dárky

abyste ušetřili a vždy našli přesně takové dárky, jaké hledáte?

Stáhněte si návod ZDARMA a okamžitě zjistěte, jak na to.

Online kurz - Naučte se kouzlit jako Pavel Kožíšek

I online kurzy dnes patří mezi velmi vyhledávané a to nejen jako dárky pro dospělé, ale i pro děti. Na Kurzy pro radost, najdete největší nabídku online kurzů na různá témata, kde můžete využít i více jak 400 lekcí zdarma, tak proč toho nevyužít.

Výroba barevných mýdel

Jsou vaše děti kreativní? Pak jim určitě udělá velikou radost set na výrobu barevných mýdel, které mohou využít k vlastní radosti nebo darovat svým blízkým jako dárek.

Svítící LED tkaničky do bot

Chtějí vaše děti doslova zazářit? Pak jim udělají radost svítící tkaničky, které jsou velmi originálním dárkem pro chlapce i dívky. Díky svítícím tkaničkám budou mít vlastní originální styl a vzbudí pozornost u každého kamaráda či kamarádky.

Kolonožka

Jedinečné balanční vozítko je mezi dětmi velkým hitem. Ovládá se pouze udržováním rovnováhy samotného jezdce. Na trhu jich je dnes celá řada v různých cenový relacích, tak zde přidávám i odkaz na Heureku, kde najdete žebříček těch nejlepších.

Tohle byly tipy na nejlepší dárky pro děti od 10 let. Doufám, že se vám líbily a inspirovaly vás, jak vybrat takový dárek, který udělá největší radost. 😉 

Pokud hledáte také tipy na dárky pro muže, pomůže vám článek Tipy na dárky pro muže aneb čím MU udělat největší radost >> a pokud byste chtěli inspiraci na dárky pro ženy, nejdete jí v článku Tipy na dárky pro ženy aneb čím JÍ udělat největší radost >>

💡 TIP: Pokud si stále nejste s výběrem jistí, přejděte na náš dárkový vyhledávač a pomocí jednoduchých filtrů si najděte přesně takový dárek, jaký hledáte.

Share on facebook
Facebook

MALÁ PROSBA!

Doporučíte článek svým přátelům na Facebooku?

Moc by mi to pomohlo! 🙏

Děkuji za vaši pomoc!

Karel Kolář

Obsah

RUBRIKY

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Skvěle, už jen kousíček a checklist je váš

Zadejte svůj email, na který vám checklist zašlu

NEODCHÁZEJTE S PRÁZDNOU!

nakupovani-se-slevovymi-kupony

Odneste si unikátní slevové kupóny na celou řadu e-shopů a nakupujte na internetu za ty nejnižší ceny.